Zaľúbené SMS

Potrebujem Ťa do svojho života, aby som mohla dýchať vôňu Tvojho tela, cítiť bozky Tvojich perí, opätovať Tvoje nežné dotyky, vidieť Tvoj nádherný úsmev na tvári a MILOVAŤ človeka ako si TY!


Keď pomaly zavrieš oči, keď ríša snov prichádza, keď sa posteľ s tebou točí, keď fantázia vyvádza, vtedy v jednom vánku navštívim Ťa v spánku. Šťastný Valentín!


Ahoj miláčik. Chcel som ti povedať, že tá včerajšia noc bola nádherná. Len škoda, že ty si neprišla.


Keď večer zaspávam ďaleko od Teba, posledná myšlienka moja je len na Teba. Cmuuuk


Si anjel, čo pozná vľúdne slová , si priateľka, čo ma pred zlom schová , si dievča, po akom túžim , si láska, ktorú veľmi ľúbim :)Dnes som sa vybrala na lov a na háčik som nastokla svoje srdce. Dúfam, že nedávaš prednosť dážďovkám.


Spomienkam utiecť chcem, tak prečo, prečo nemôžem? Zem pohltí ma do seba, no ja nikdy, nikdy nezabudnem na Teba!


Ani najväčšie vodopády neuhasia smäd po tvojich perách, ani milióny hviezd neprežiaria svetlo tvojich očí, ani najkrajšie slová nevystihnú ako ťa milujem a ani najväčšie utrpenie neprekoná bolesť zlomeného srdca.


Keď ma Boh stvoril a zoslal na zem z neba, vedel že bude láska, čo spojí mňa a teba. A keď vdýchol život srdcu môjmu, začalo biť z lásky k tomu tvojmu.


Lásku k tebe v srdci nosím, o poslednú šancu teraz prosím. Vieš, ako ťa milovať dokážem, a ja ti to rada ukážem. Život by som za teba dala a nikdy ťa nesklamala.Viem, že si to Ty, keď sa cítim skvelo. Viem, že je to Tvoj úsmev, za ktorým sa mi cnelo. Viem, že keď sme spolu, viac mi netreba. MILUJEM ŤA.


Láska moja, musíš mať strašne ubolené nohy, keď mi celý deň beháš po rozume!


Raz sa ma niekto opýtal, či verím na lásku, ja vravím nie, neverím, no dnes už cítim ju. Ľúbim Ťa!


Hlad po láske, ktorý cítim v duši zasýti tvoja vášeň. Chcem vniesť do nášho sveta každodennú iskru plnú čistej lásky. Ľúbim ťa!


Pusa? Ale komu? Predsa tebe! Ale od koho? Predsa odo mňa! Ale kam? Predsa na líčko! Ale prečo? Predsa preto, lebo ťa milujem !