Erotické SMS

Lepšie je umilovať sa k smrti, než v domove dôchodcov spomínať na pracovné úspechy.


Práve ležkám vo vaničke, voda steká po mušličke, dookola sviečky horia, bradavky mi dávno stoja. Celé telo už mi horí, tak čo, mojko, už ti stojí?SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Prejdi sa so mnou údolím vášne, daruj mi dušu, telo i šťastie. Poďme sa milovať v daždi. Kúsok môjho srdca ukradol si mi navždy.


Milovať sa v daždi, to nás oboch dráždi. Kvapky tečú po tele, jazykom ich zotrieme. Sladko sa oddať krásnym hrám, úžasný pocit z toho mám!


Oblížem ti práve uško a keď chceš aj nahé bruško. Pokryjem ťa pusami a vyzlečiem pomaly. Teraz na to chuť mám, tak sa na tvoju fotku aspoň pozerám.Predstav si, že každý môj bozk je kvapka dažďa a práve ťa v posteli chytil lejak. O chvíľu príde búrka a bude trvať až do rána. Tak čo, chceš dáždnik?


Už si teraz jazyk brúsim, že si s Tebou niečo skúsim. Rozpálim ti srdce zdravé, až ti bude búšiť v hlave. Milovať sa s Tebou chcem, zbaľ si veci a príď sem.


Váš mobil bol napadnutý vírusom I LOVE YOU a preto sa ihneď začnite milovať s osobou vedľa vás.


Keby bola tvoja ľavá noha Vianoce a pravá noha Silvester, chcel by som Ťa navštíviť medzi sviatkami. Ľúbim ŤA.


Vedci zistili, že každý, kto nezažil poriadny sex a tvrdý orgazmus, drží práve teraz mobil v pravej ruke.Chceš poznať jedno tajné prianie, nádherný ale zakázaný sen? Prežiť s tebou milovanie a zostať spolu noc aj deň.


Sex, sex, sex - je to to jediné, čo odo mňa chceš? Tak dobre, to beriem!


Chcela by som byť kocka ľadu, ktorá sa rozpúšťa po tvojom rozpálenom brušku...


Dám si vodku na ex, potom bude dobrý sex. Vyšpulím tie očiska, na tie tvoje vajčiska. Budeme sa spolu hrať, honiť a vystrájať...


Jediným prijateľným spôsobom ako spáchať samovraždu je umilovať sa k smrti. Ak chceš zomrieť, tak mi zavolaj.