Erotické SMS

Chcem s tebou splaviť rieku nežnosti, chcem prežiť noc plnú radostí, počuť a cítiť každé tvoje chvenie, nemám ťa pri sebe a to je na zbláznenie. Ľúbim Ťa!


Chcela by som Ti dať jednu pusu na čelo, druhú na Tvoje hebké pery, ďalšiu na Tvoju hruď a poslednú na... Ľúbim Ťa!SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Milovanie v daždi, to nás oboch dráždi. Kvapky tečú po tele, jazykom ich zotrieme. Sladko sa oddať krásnym hrám, úžasný pocit pri tom mám, že to raz s Tebou vyskúšam.


Myslíš, že by bolo pekné vidieť zajtra ráno tvoje tričko a nohavice vedľa mojej postele? Ľúbim ŤA.


Len môj jazyk vie, čo tvoj ešte nie. Rozpáli ťa kedy chceš, za chvíľočku odpadneš. Jeden háčik to však má, potom musíš aj ty mňa!Dychom svojím orosím ti uško, telom svojím prikryjem ti bruško, cítiť dotyk tvojich pier - po tom túžim, to mi ver. Ak aj ty máš na to chuť, odpíš! Pá-pá, cmuk.


Chceš mať úžasný orgazmus? So mnou? Budeš pre to musieť urobiť omnoho viac než len mačkať šípku dolu na telefóne! Ľúbim ŤA.


Chcem sa s Tebou milovať. Ak cítiš to isté, nehovor nič, len sa usmej. Ak si sa usmiala - tak zavolaj!


V prípade, ak pocitujete neukojené sexuálne napätie, erotickú abstinenciu alebo neovládateľnú chuť na milovanie, urýchlene kontaktujte odosielateľa tejto SMS.


Nechytaj ma za kolienko, to je samá kosť, chyť ma radšej trochu vyššie, tam je mäska dosť.Vezmem ťa do náručia a z neho nikdy nepustím. Pobozkám ťa jemne, do postele uložím. Bude to moja veľká snaha, aby si ležala so mnou nahá.


Ak máš chuť na milovanie, stretnime sa spolu tajne. Najprv vínko, dáky keksík, teplý kúpeľ, skvelý sexík. Ak chceš toto všetko mať, stačí mi len odpísať.


Očami vyzliekam z Teba šaty, ústami hladkám tvoje nežné pery. Rukami sa dotýkam Tvojho tela, pohľadmi si Ťa priviniem okolo seba.