Gratulačné SMS k sviatku

Poznáte niekoho, kto dnes oslavuje nejaký sviatok? Nezabudnite mu poslať gratulačnú SMS a popriať mu v nej všetko najlepšie! Gratulácia predsa poteší každého a dá mu najavo, že ste na neho v tento jeho sviatočný deň nezabudli.

Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie!


Tvoj život nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí, nech Ťa láska ráno budí. Nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko po čom túžiš.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Do rúk ti vkladám ružičku, nech poteší ti dušičku. Dnes zapriať by som ti chcela, zdravia, šťastia, lásky veľa, veľa. Starosť nech sa všetká vzruší, nech nastane ti pokoj v duši. Láska nech ťa stále hreje, nech ti nikdy smutno nie je. Všetko najlepšie ti praje ...


Všetko, čo možno z lásky dať, dovoľ, aby som ti mohla priať, nech nemáš oči slzami zarosené, len srdce navždy láskou naplnené.


Nech plynie život Tvoj ako čarovný sen. nech nikdy nevieš, že v živote klam je len.Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku šťastie len. Pomoc rukou po ruke dať, priať ich s láskou a s láskou aj dať. Rád nech ťa má každý, nie iba dnes, ale navždy.


Prajem Ti šťastie, prajem Ti zdravie, nech Ti naša láska nikdy nezhrdzavie.


Prajem Ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto veľmi rád. Prajem Ti rozum, čo v núdzi poradí, ruku co v žiali pohladí a hlavne priateľa, čo nikdy nezradí.


Čože? Aký sviatok? Tvoj sviatok? Super! Zase ďalší dôvod na oslavu! Všetko najlepšie!


Nepoznám Tvoje túžby, neviem, čo k sviatku Ti priať. Prajem Ti len zdravie, šťastie a lásku, to jediné, čo život Ti môže dať.Sú slová, ktoré nevyslovíme, je bolesť, ktorú pretrpíme, sú lásky, na ktoré spomíname a priatelia, na ktorých nezabúdame. Všetko najlepšie!


Krásnou kyticou je vhodné dnes priať, aspoň maličkú radosť k sviatku dať.


Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.


Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky. Všetko najlepšie.


Na lúke i v lese, novina sa nesie, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrí Tebe len.