Gratulačné SMS k sviatku

Poznáte niekoho, kto dnes oslavuje nejaký sviatok? Nezabudnite mu poslať gratulačnú SMS a popriať mu v nej všetko najlepšie! Gratulácia predsa poteší každého a dá mu najavo, že ste na neho v tento jeho sviatočný deň nezabudli.

Prajem Ti mladosť krásnu, tak ako z ruže kvet, prajem ti, aby si bola šťastná a aby nesklamal Ťa svet.


Miesto kvetov vo váze - chlapov, sex a peniaze. Na každý deň kvôli srande aspoň jedno malé rande. Každý večer miesto spania desať hodín milovania. Všetko najlepšie :)SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Nepoznám tvoje tajné sny, preto ti zaželám iba všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a hlavne tej lásky, ktorej je málo.


Táto sms musí prejsť dlhou cestou, cez veľa čísel, aby Ťa našla a povedala Ti, že je na svete niekto, čo práve myslí na Teba a praje Ti to, čo človek najviac potrebuje: zdravie. To, čo človek márne hľadá: šťastie, lásku a pochopenie. Všetko najlepšie a najkrajšie.


Želať ti šťastie? Na to máš právo. Želať ti priateľov? Tých nemáš málo. Preto ti zaželám, čo iným chýba, nech život ti dá všetko krásne, čo v sebe skrýva.Nie som žiadny básnik, co píše básne, nie som ani maliar, ktorý maľuje krásne, som len človek, ktorý ťa má rád a chce ti zdravie, štastie, lásku zaželať. Všetko najlepšie!


Zlatých kvetov plnú náruč k tvojmu sviatku chcem ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.


Veľa úsmevu na tvári, slniečka, čo Ťa rozžiari, ružu do ruky, v koláčoch veľa múky, do vrecka peniažky, tvár bez vyrážky, perfektného chlapa, na topánkach málo blata, ku káve sladký keks a hlavne kvalitný... ŽIVOT!


Prajem Ti to, čo človek najviac potrebuje - zdravie. To, čo človek márne hľadá - šťastie. A to, bez čoho sa nedá žiť - lásku.


Nech Tvoj život s láskou rastie, nech na úspech máš veľké šťastie, aby všetky chvíle boli vzácne, nech sú tvoje kroky nebojácne, s istotou a v spokojnosti, nech kráčajú do budúcnosti.Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok.


Prajem ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech ťa má niekto veľmi rád. Prajem ti rozum, čo v núdzi poradí, ruku, čo v žiali pohladí a hlavne priateľa, čo nikdy nezradí.