SMS k meninám - meninové SMS

Poznáte niekoho, kto dnes oslavuje meniny? A nemôžete mu zablahoželať osobne? Pošlite mu gratuláciu aspoň cez SMS! Vyberte si z nasledujúcich gratulačných SMS k meninám a potešte oslávenca. Takéto blahoželanie k meninám mu určite vyčarí úsmev na tvári.

Blahoželám hned tak z rána, hura dnes je Jana. Vela zdravia štastia, lásky želám a nad problémami si hlavu nelám.


Nech ti nikdy smutno nie je, nech ti láska srdce hreje. Veľa ruží, žiadne trne, nech sa k tebe šťastie hrnie. Nech nepoznáš nikdy žiaľ, to ti prajem k meninám.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Čítal/a som noviny, že budeš mať meniny, ja Ti prajem k Tvojmu sviatku, každé ráno pusu sladkú.


Blahoželám Ti v deň menín, s mojim skromným pozdravením, vela šťastia v dalšom žití bez búrok a krupobití želá ...


Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje..Ži dlho v plnom zdraví, uži všetko, čo Ťa baví. Život dlhý ako sen, to Ti prajem na Tvoj meninový deň.


Tvoje meno v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný sviatok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.


Prečítaj si z mojich pier, že si ten, koho milujem. V sladkom víre milovania, pošepkám ti krásne priania. Si pre mňa najlepší, jediný, želám ti nádherné meniny!


Dnes je sviatok tvojho mena, nech je fľaša otvorená, nech sa víno leje potokom, nech ťa láska sprevádza. Všetko naj..


Štebotala myška v tráve, že Ty sviatok sláviš práve. Veľa zdravia, šťastia, lásky a na čele žiadne vrásky!Čítala som noviny, že máš dneska meniny. Tak Ti prajem k Tvojmu sviatku, na každý deň pusu sladkú, život dlhý ako tunel k tomu chlapca ako cumeľ! Krásne meninky.


Tak tíško ako sen prišiel tvojich menín deň. Oceán zdravia, more lásky, prúd každodennej radosti a veľa úspechov v živote Ti praje...


Nech kvitnú kvety v tvojej tvári, nech v tvojich očkách slnko žiari, nech nepoznáš lásky klam, to ti prajem k meninám!


Tvoje meno v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný sviatok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa, to Ti dnes zo srdca želám.


Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje...