SMS k meninám - meninové SMS

Poznáte niekoho, kto dnes oslavuje meniny? A nemôžete mu zablahoželať osobne? Pošlite mu gratuláciu aspoň cez SMS! Vyberte si z nasledujúcich gratulačných SMS k meninám a potešte oslávenca. Takéto blahoželanie k meninám mu určite vyčarí úsmev na tvári.

Vyrástla ruža v deň Tvojho mena a v mojom srdci je zasadená. Ružičku každý deň zalievam a len na Teba pri tom myslievam.


K meninám Vám želáme veľa šťastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtáčie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, veľa krásnych spevu tónov, radosť z práce, šťastný domov.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


K meninám ti prajem takú ženskú, ktorá by ťa počúvala, žeby dobré koz.. telo mala, žeby sa vášnivo bozkávala, žeby ťa milovala.


Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho šťastná, pekná, zdravá, to všetko ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.


Nech Ťa život po šťastných cestách unáša, každý deň nech radosť a pohodu prináša a každá chvíľa nech spokojnosťou hreje, to želám k meninám Tvojim milým!