SMS k narodeninám - narodeninové SMS

Narodeniny sú nádherným dňom pripomínajúcim nám ten výnimočný deň, keď sme prišli na svet. Ak poznáte niekoho, kto narodeniny oslavuje práve dnes a nemôžete mu zablahoželať k tomuto sviatku osobne, pošlite mu aspoň peknú gratulačnú SMS k narodeninám. Určite ho takéto blahoželanie k narodeninám poteší a vyčarí mú úsmev na tvári.

40 rokov, 40 ruží, dnes nech Ti zdravie celý deň slúži, nech sa Ti splní každé želanie.


Chcela som ti k narodeninám zabaliť nejaký originálny darček. Len si neviem spomenúť, ako ti zabaliť krčmu.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Ku tvojim narodeninám dvíham kalich šťastia, aby naša láska nikdy nevyhasla!


K narodeninam Ti prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem Ti lásku, pretože spaja ľudí, prajem Ti priateľov, čo dokážu pre Teba žiť, prajem Ti milovať a milovaný byť.


Čaša naplnená dobrým vínom, balík dobrej nálady, šťastia, zdravia vrchovato, veľkú dávku pohody. Lásky, vášne podľa chuti, sviežosť ducha, radosť z dní, smiechom vtipom nešetriť a obklopiť sa s priateľmi. Kto tento recept užíva, dlhých rokov sa v šťastí dožíva.Keby ti každý dal tridsať bozkov, asi to nezvládneš a padneš na stôl. Dáme ti po jednom, no budú sladké. Budú aj horúce, ale nie krátke. Veď tridsať rokov máš práve teraz, na tento veľký deň si myslel neraz. Tridsať sviečok ti do očí svieti, vo váze kúpu sa oslavné kvety.


Do roka je veľa dní, do týždňa len sedem, ale takých ako dnes, taký je len jeden. Všetko najlepšie k narodeninám


K tvojim dnešným narodkám ti prajem, aby ťa smola na míle obchádzala, šťastie sa na teba v hektolitroch lialo a aby si bola tonami lásky zasypávaná.


Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech v srdci Tvojom nenastane klam, to zo srdca Ti prajem k narodeninám.


Nech slza smútku tvoje oči nikdy nezakalí. Nech úsmev na tvojej tvári stále žiari. Nech tvoje srdce nepocíti žiaden klam, to ti prajem k dnešným narodeninám.Dnes pekný sviatok máš, už 15 rokov života poznáš. Život Ti dal, čo Ti dať mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred Tebou je ešte dlhá životná púť, na ktorej Ti prajem šťastná buď, nech Tvoj život plynie v pokoji a láske, aby si si mohla povedať, že žiť je krásne.


Nepoznám Tvoje tajné túžby, tak neviem , čo k narodeninám Ti priať. Ak je Tvojou túžbou zdravie, tak Ti ho prajem, ak šťastie tiež, ak úspech tak isto. A však ak je medzi Tvojimi túžbami niekto, kto by Ťa vedel mať hrozne rád, to Ti nemusím priať, to Ti môžem hneť DAŤ


Dnes som čítal noviny, že máš narodeniny. Tak sprav nejakú fotku, k tomu nalej vodku. Maj sex, chlapov a peniaze a kvety vo váze. Všetko naj naj najlepšie praje...


Čo ti mám v deň tvojich narodenín priať? No hádam to, aby ťa mal každý rád!


Ži ako chceš, pevné zdravie maj, narodeniny osláv tak, ako sa slávia. Popíjaj víno, pesníčku si zaspievaj, s veselou náladou na svet sa pozeraj.