SMS k narodeninám - narodeninové SMS

Narodeniny sú nádherným dňom pripomínajúcim nám ten výnimočný deň, keď sme prišli na svet. Ak poznáte niekoho, kto narodeniny oslavuje práve dnes a nemôžete mu zablahoželať k tomuto sviatku osobne, pošlite mu aspoň peknú gratulačnú SMS k narodeninám. Určite ho takéto blahoželanie k narodeninám poteší a vyčarí mú úsmev na tvári.

Veľmi veľa krásnych dníčkov a ešte viac splnených sníčkov prajem k tvojim narodeninkám.


Radosť v srdiečku, pokoj na duši, úsmev na tvári a lásky po uši ti prajem k Tvojim narodeninkám!SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Buď mojím srdcom, mojím nebom, veľmi Ťa ľúbim a chcem byť s Tebou! Strašne túžim byť po Tvojom boku, večne milovať Ťa na každom kroku, lásku Ti dať a nikdy sa v Tebe nesklamať.


Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starostí žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky a k narodeninám Ti posielam Veľkú pusu.


Dnes pekný sviatok máš, už .. rokov života poznáš. Život ti dal, čo ti dať mal, niekto ťa potešil, niekto oklamal. No pred tebou je ešte dlhá životná päť, na ktorej ti prajem šťastná buď, nech tvoj život plynie v pokoji a láske, aby si si mohla povedať, že žiť je krásne.Milý/á ..., lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky Ti k narodeninám praje ...


Nejeden v deň narodenín do rúk tvojich vloží dary, položí ti kvety na stôl so želaním, aby rástol rokov rad ti ako stuha a žiarila šťastia dúha. Aj ja s veľkým potešením, želám ti v deň narodenín, aby v šťastí, dobrom zdraví, bez starosti, bez obavy, ďalšie roky prežil(a) si, plné radosti a krásy.


Dnešný deň je v roku jediný, keď sláviš svoje narodeniny. Tak ti prajem všetko naj, vždy sa pekne usmievaj, ešte šťastia, zdravíčka a pusinka na líčka.


Zdá sa, že máš narodeniny, tak nestváraj koniny, do baru si niekam zájdi, cestu domov v noci nájdi.


Život je zložitý, samé prekvapenie. Ako ho žiť, žiadny návod nie je. Šťastie, zdravie, pohodu a šarm - to je prianie k dnešným narodeninám!Kyticu ruží v tento krásny deň, darujem tebe zo srdca len. A ešte jedno prianie pre teba mám, všetko najlepšie k narodeninám.


Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom, nech tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech splní sa ti najtajnejší sen, to ti k narodeninám popriať chcem.


Ticho prišiel ako sen, Tvoj narodeninový deň. Osláv si ho, jedz a pi, potom dlho šťastne ži!


Nech cesta, po ktorej kráčaš, je vždy ružami vystlaná, nech čiara tvojho života na dlani - nech v dial tiahne sa, aby tvoje srdce silno len bilo, nech ti na tomto svete je len krásne vždy a milo, aby sa ti ešte mnoho rokov tu dobre medzi nami žilo. Toto všetko všetičko Ti k narodeninám prajeme a ešte k tomu aj veľký bozk na líčko ti všetci posielame.


Všetko najlepšie a najkrajšie k Tvojim dnešným narodeninám, veľa zdravia, lásky, šťastia, úprimných priateľov, radosti a všetkého toho, čo ty sám(a) si praješ, Ti z hĺbky srdca praje...