SMS na dobré ráno

Prajem Ti dnes krásne dobre ráno, nech je každý deň novým dňom a začiatkom v našich životoch.


Keď slnečné lúče ráno ťa zobúdzajú, vedz, že to nie sú lúče, ale moje bozky poslané po anjeloch, ťa pohladzujú.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Keď ráno očká otváraš, keď sa len pomaličky zobúdzaš, keď máš rozospatý úsmev na tvári, rozcuchaný účes, keď sa nezdaril, Vtedy pre mňa vyzeráš tak sladko, prajem ti dobré ránko, moje zlatko.


Dobré ránko a krásny dník, praje ti tvoj anjelik. Nech sa s láskou prebúdzaš a len na mňa spomínaš. Milujem ťa a teším sa, keď už k tebe pritúlim sa.


Dobré ránko, dobrý deň. Milujem ťa každý deň. Myslím stále na teba, hlavne, keď sme od seba. Som do teba zbláznená - si moja láska jediná.Slniečko zas ráno vstalo, aby ma už zobudilo. Ale ja už nespím, len na Teba myslím! Krásne ránko láska


Ak ráno vstaneš, tak si rada, že si sa prebudila do nového dňa. Máš pocit ako by si bola v nebi. Takto to chodí 365 dní v roku.Život je krásna vec. Chráňme si ho naveky.


Krásne ránko. Posielam krátku správičku, dievčatku, ktoré ľúbim, so správou pusu maličkú, ktorú som včera sľúbil. A keď ti prilne na líčku, pošli mi tiež jednu maličkú.


Princezná moja jediná, otvor očká milé. Krásny nový deň začal, tvoj bozk čakám. Neprišiel nevadí, neskôr sa to vynahradí. Kúzelné dobré ránko prajem miláčik.


Každé ráno, keď sa budím, myslím na teba, pretože ťa ľúbim, Viem, že je už nový deň, no teba chcem snívať stále, si ten najkrajší sen.Slniečko už dávno vstalo, všetky kvietky pobozkalo. A ty ešte spíš, že sa nehanbíš?


Nežne sa dotýkam tvojej rúčky, aby ťa ráno budilo poľahúčky, aby si dosnívala svoj sen a začala nový šťastný deň.


K ľahkému prebúdzaniu a krásnemu ránu, pre moju lásku krásnučkú, dobručkú, posielam pusinku sladučkú.


Dobré ránko zlatíčko, posielam cmuk na líčko. Dúfam, že si dobre buval a o nás dvoch sníčky sníval.


Každé ráno, keď sa zobudím, Teba pri sebe nevidím. Vtedy viem, že to všetko bol len sen.