SMS na dobré ráno

K ľahkému prebúdzaniu a krásnemu ránu, pre moju lásku tajnú, posielam pusu sladkú.


Posielam Ti na pekné ráno dve krásne pusy, lebo žena, ktorá tak miluje, to musí! Jednu Ti posielam na líčko a tú druhú Ti dá za mňa slniečko!SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Len slnko a strom, spev vtákov a Tvoja prítomnosť, to všetko mi stačí ráno na radosť.


Nad ránom, keď všetko začne opäť ožívať a vtáčiky začnú štebotať, ja ti len chcem dobre ránko a pekný deň zaželať.


Dobré ránko, dobrý deň. Milujem ťa každý deň. Myslím stále na teba, hlavne keď sme od seba. Som do teba zbláznená - si moja láska jediná.Bozkávam ťa a prajem ti ránko krásne, dotýkam sa ťa dotykmi plnými vášne, vidím tvoj úsmev šťastný, na perách cítim božtek sladký, vo vzduchu mi tvoja vôňa veje, od rána sa mi srdiečko smeje.


Dobré ránko miláčik, nenahradí mi ťa nik. Keď som večer zaspávala, o tebe som rozmýšľala. Teraz ti chcem povedať: Tvoje srdce túžim mať.


Keď hviezdy ráno zhasnú a mesiačik, ktorý dával na teba celú noc pozor, kým si sladko spala, sa vymenil zo slniečkom, ktoré ťa pohladí svojim jemným lúčom. Vedz, že je to pozdrav odo mňa pre tvoj krásny deň.


Prvý ranný lúč padol Ti do okna a ty vstávaš bez pusy odo mňa. Jednu Ti darovať chcem, aby si mal krásny celý deň.


Keď otvoríš tie krásne očká, dostaneš bozk na ústočká. Božtek sladký ako med, nech ti ho závidí celý svet!Chcela by som, aby prvá ranná správa, ktorú budeš čítať bola odo mňa, ako prvá kvapka rosy, ako prvý lúč slniečka, ako môj prvý úsmev, ktorý si videl na mojej tvári. NÁDHERNÉ RÁNO


Slniečko už ráno vstalo, anjelika pobozkalo. Dobré ránko, pekný dník, jediný môj anjelik. Za ránka hneď na líčko, sladký božtek zlatíčko.