SMS na dobrú noc

SMS si pred spaním zvyknú posielať predovšetkým zaľúbené páry, ale napríklad aj rodičia s deťmi, keď nemôžu byť pri sebe. Potešte aj vy toho, na kom vám záleží, peknou SMS na dobrú noc a poprajte mu tak nádherné sny.

Psst.. tichúčko, zatvor oči. Teraz pocítiš ľahký závan na svojej tvári, to je moja pusa na dobrú noc.


Keď v tvojej izbe zhasne sviečka a únava sadne ti na viečka, vtedy ako anjel z neba priletím, na vlasy ťa pohladím, nakloním sa máličko a pobozkám ťa na líčko.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Je temná noc a ja pusu Ti posielam. Šepkám tvoje meno a tíško zaspávam. Jedno prianie však chcem si priať, aby moje srdce vedľa tvojho mohlo raz zaspávať.


Si mojim sníčkom, čistým a krásnym si anjelikom, pri ktorom rada zaspím. Lež a sladko spinkaj v mojom objatí, si mojou láskou, pre ktorú žiť sa oplatí. Dobrú nocku.


Kontrola spánku: Spíš sladko? Si dobre prikrytá? Nelezie po tebe pavúk? Všetko OK? Tak mi spinkaj krásne aj naďalej.Keď sa skončí ďalší deň, zaželám ti krásny sen, potom ti dám hviezdny bozk, zavri očká, dobrú noc.


Predám pusu na dobrú noc vo veľmi zachovalom stave. Zaručujem príjemný pocit na perách a vynikajúci spánok. Cena dohodou.


Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva ti prinesiem.


Dobrú nôcku sladké sníčky, nech ťa strážia anjeličky. Jednu pusu na líčko, vybuvaj sa sladúčko.


Priložím ja ústa svoje na tie krásne ušká tvoje. Bozkávam ťa moc a moc, tak Ti prajem dobrú noc.Keď budeš večer zaspávať a tvojich úst sa dotkne ľahký vánok, budeš vedieť, že to je bozk odo mňa pre tvoj sladký spánok.


Dnes večer, keď pôjdeš spať, chcem ti ešte zaželať, ráno, keď otvoríš svoje očká, nech celý deň je ako rozprávočka.


Spinkaj mi sladko, veď aj zajtra je deň. Neboj sa nikam ti neutečiem, tak zavri očká a mysli len na nás a na naše sladké božteky. Ľúbim ťa.


Pekný večer, krásnu noc, prišla by som na pomoc, no neviem, neviem, či to chceš, či ma troška miluješ, peknú pusu chcem ti dať a troška ťa postískať.


SMS písaná za mesačnej noci, aby ju čítali tvoje oči, aby tvoje oči išli v kľude spať, musím ti v tejto SMS sweet kiss dať.