SMS na Mikuláša - Mikulášske SMS

Na Svätého Mikuláša, neučí sa, neskúša sa - to je veta, ktorú zvyknú deti v škole písať na Mikuláša na tabuľu dúfajúc, že sa tým vyhnú bežnému školskému programu :) Mikuláš je však aj dňom, kedy sa ľudia zvyknú obdarovávať rôznymi malými darčekmi, napr. sladkosťami, orieškami alebo ovocím. Ak však dotyčná osoba nie je fyzická pri vás, určite ju poteší aj pekná mikulášska SMS. Vyberte si z nasledujúcich "SMS na Mikuláša" a potešte svojho blízkeho.

Mikulášská idylka krásná se zdála, v cestě mě bohužel, hospůdka stála. jsme národ veselý, berte to žertem u kamen čekal mě Mikuláš s čertem. Už to tak vypadá, jste v pěkným srabu, dárečky nebudou já na to dlabu. Pravda je taková, není jí rovno, já od vás dostávám každý rok hovno. Tak asi nepřijdu, moc mě to mrzí, však příští mikuláš bude už brzy. Poklusem s kreditkou kupujte dárky, já si dám pivečko a teplý párky. Komu co nadělit, pečlivě zvažte, já si dám vínečko a vy se snažte!!! S úsměvem na tváři. VESELÉ VÁNOCE a slunce v duši. Tvúj Mikuláš!


Mikuláše máme všichni moc rádi, nesmí ho však potkat jeho kamarádi. Pevnou vůli asi nemá, když šel s nima na Jelcina. Z alkoholu oněměl, a na dárky zapomněl. Děti večer proplakaly, že Mikuláše nedostaly. Z toho plyne poučení, že na mikuláše pít, dobré není.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Mikuláš je dedko starý, vie on robiť veľké čary. Nadelí ti radosti, čižmu plnú sladkostí.


Až ťa večer čerti lapnú, až za tebou vrece zapnú, nebráň sa a nemaj zlosť, na svete je ľudí dosť. V pekle teplo, jedlo, pitie, samá neresť závidím ti. Krásneho Mikuláša praje...


Správičkou sa k Tebe vznáša, dar svätého Mikuláša. Nevidieť ho síce, viem, ale dať Ti takto chcem: sladký cukrík dobroty, mandarínku ochoty, čokoládku v srdca tvare, nech máš Lásky veľa stále. A oriešky - dobré slová, ktoré ľudí spolu spoja. Každý deň z nich papinkaj no a tiež z nich rozdávaj. Tvoj sv. MikulášSane sa posrali, soby zdrhli, peniaze prechľastali čerti s babami, tak nech ti tento rok donesie darček nejaký iný blbec. Tvoj Mikuláš.


Prepáč, že som sa ti vyvracal do čižmy, ale ten smrad sa nedal vydržať. Tvoj Mikuláš.


Takto na diaľku hádžem do tvojej čižmičky všetko zdravie, šťastie a lásku sveta. Tak dávaj na seba pozor. Mikuláš.


Keď k tebe príde pán s bielymi fúzami, v červenom kabáte a strčí ťa do vreca, neboj sa, napísal som Mikulášovi, že ťa chcem pod stromček!


Miku, Miku, Mikuláš, čo tento rok pre mňa máš. Keďže si ty cnostne žil, po bordeloch nechodil, mám tu darček ohromný, Anču s tromi otvormi.Tie čižmy, čo si mi nechal pred dverami, mi sedia dobre. Vrelá vďaka. Tvoj Mikuláš.


Keďže je dnes Mikuláš, dostaneš večer sladkosti, a po chutnej nádielke, ešte ťa čakajú nežnosti.


Mikuláš je dedko starý, vie on robiť veľké čary. Nadelí ti radosti, čižmu plnú sladkostí.


Až ťa večer čerti lapnú, až za tebou vrece zapnú, nebráň sa a nemaj zlosť, na svete je ľudí dosť. V pekle teplo, jedlo, pitie, samá neresť závidím ti. Krásneho Mikuláša praje


Sane som si v Tatrách rozbil, ukradli mi nový mobil, čertovsky ma nasrali, anjeli, čo chľastali. Na dary už nemám prachy, prídem o rok, žiadne strachy! Mikuláš