SMS na Silvestra a Nový rok - silvestrovské a novoročné SMS

Keď sa rok priblíži k svojmu záveru, je tu čas nie len bilancovať a hodnotiť ho, ale zároveň sa aj pripraviť na nový rok a dúfať, že bude aspoň o čosi lepší než ten terajší. Popriať všetko dobré v novom roku sa patrí. Nezabudnite teda napíšte peknú silvestrovskú, resp. novoročnú SMS svojej rodine, kamarátom, kolegom a iným, na ktorým vám záleží. SMS na Silvestra a na Nový rok poteší každého.

Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý Nový rok.


Silvestrovský prípitok nech ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok!SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Vinšujem vám to, však viete čo, aby ste sa dostali tam, však viete kam, aby ste sa radovali s tým, však viete s kým, aby ste mali mnoho toho, však vy dobre viete čoho.


Vinšujem vám, žeby sce še mali v novým roku lepši, koláčkoch po pulnej tepši, veľo šlifkoch na palenku, na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku.


Keď Boh otvoril okno na nebi, opýtal sa ma, aké je moje želanie na tieto sviatky, odpovedal som: Staraj sa v tomto roku o človeka, ktorý číta tieto riadky.Prajem vám, aby boli Vianoce rozprávkové, dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, problémy vzdialené a budúcnosť v novom roku skvelá!


Nech v novom roku na každom kroku, na tvojej tvári, vždy úsmev žiari! A zovšadiaľ veľa úsmevov nech sa na teba valí.


V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek.


Nech všetko, čo bolo pre teba v minulom roku najlepším, je v novom roku tým najhorším.


Prajeme Vám nech sa zažne láskou nehou srdce každé, nech ste všetci doma spolu, nech nechýba nik u stolu, nech prežijete všetky budúce dni v šťastí vospolok po celý nastávajúci rok!Pokiaľ ti raketa oko netrafí a petarda prsty neskráti, chcem ti šťastie a zdravie v novom roku priať!


Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky ti v novom roku želá...


Nech sa ti splnia tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa od teba stratia. Šťastný Nový rok.


Želám ti všetko NAJ v novom roku, chudobným veľa peňazí, hladným veľa jedla, zamrznutým teplo a teplým, aby sa to v hlave preplo.


Nech sa všetky starosti zrušia, nech vládne pokoj v dušiach. Čo bolelo, nech prebolí, čo tešilo, nech sa zdvojí, aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku!