SMS na Silvestra a Nový rok - silvestrovské a novoročné SMS

Keď sa rok priblíži k svojmu záveru, je tu čas nie len bilancovať a hodnotiť ho, ale zároveň sa aj pripraviť na nový rok a dúfať, že bude aspoň o čosi lepší než ten terajší. Popriať všetko dobré v novom roku sa patrí. Nezabudnite teda napíšte peknú silvestrovskú, resp. novoročnú SMS svojej rodine, kamarátom, kolegom a iným, na ktorým vám záleží. SMS na Silvestra a na Nový rok poteší každého.

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný novy rok..


Vinšujem vám všetko šťastie v deň roku nového, nech vás pán boh ochraňuje od všetkého smutného. Vinšujem vám nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť. V novom roku všetci svorne nažívajme vospolok, tak nám bude i v trápení požehnaný každý krok.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Nech Vás Pán Boh dobrotivý v tomto roku novom živí, dá Vám zdravia, šťastia veľa. To vám všetkým vrúcne želá a na Vás si spomína celá naša rodina.


Na vianoce ako treba, nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hojnosti, dni prežité v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj do vášho domu. Na nový rok správny krok a úsmev po celý rok.


Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku praje..Bez lásky bolí duša, bez zdravia telo. Tak aby ťa v Novom roku, nič nebolelo. Všetko dobré v Novom roku želá..


Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia, na radosť premenia. Nech Ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok prajem.


Do nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije. a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať.


Ďalší nový rok je tu zas, o rok zostarne každý z nás. Nech teda lepší bude o stokrát, nech stále má Ťa niekto rád.


V novom roku ti želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez starostí, 525 600 minút zdravia a 31 536 000 sekúnd lásky.Hviezdička na nebi svieti a deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný nový rok.


Nech sa starosť všetká zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku, to Vám praje v novom roku..


Nech všetko, čo bolo pre teba v minulom roku najlepším, je v novom roku tým najhorším. Šťastný nový rok želá..


Nový rok plný lásky a pokoja nech každú radosť znásobí. Nový rok čistý a biely ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Šťastný Nový rok.


Tak ako dnes starý rok padá, nech do Tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.