SMS na Veľkú noc - veľkonočné SMS

Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje...


Gúľa sa k Vám tichúčko veľkonočné vajíčko, prichádza len na čas krátky, zaželať vám krásne sviatky.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Vinšovať Vám ideme pekné sviatky jari, nech v pondelok celý deň slniečko nám žiari. Korbáčom po zadku, voňavku za tričko, pre dobrých kupačov maľované vajíčko.


Ty si šibal zajačik. Kde si schoval korbáčik? Zdá sa, že ho milý zajko vymenil za pekné vajko.Pekné Veľkonočné sviatky praje


Malé žlté kuriatka slávia sviatok jari, veľkonočným šibačom nech sa u Vás darí.Malý zajko ráno vstal, vajíčka si pohladkal. Korbáčik si vyleštil a takto sa potešil: "Práce bude moc a moc, veď je dneska Veľká Noc."


Skôr než domov prinesieš pár farebných vajec, poriadne sa pred šibačkou, poriadne sa najedz. Inak by si ľahko mohol priniesť len opičku, nezabudni k pálenke občas aj vodičku.


Vajcia sú natvrdo, dievky tie sa tešia, môžu byť od rána už úplne bez šiat. Veď budú dnes úplne mokré, určite sa ujde aj nejednej svokre.


Kúpačom vajce z čokolády, ženám čerstvej vody za pohár, aby sviatok veľkej noci v zdraví a pohode ešte dlho doznieval.


Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, nádej z Kristovho víťazstva, vďačnosť a lásku voči Spasiteľovi, hojnosť zdravia a síl vyprosuje ...Koláč, šunka nech Ti chutí, vínko nech hlávku nepomúti, veď len raz za dlhý rok tu máme tú prekrásnu Veľkú Noc.


Krásne a pohodové prežitie Veľkej Noci, nech Vás všetkých radosť a veselosť má vo svojej plnej moci, nech sa u Vás voda aj vodka točí a nech baby poriadny prúd vody zmočí.


Už sa blížia sviatky jari, tešia sa veľkí, malí. Dievky zas len báť sa budú, svoje šaty sušiť budú. Takáto je Veľká Noc, tá ma svoju čarovnú moc.


Už sú sviatky Veľkej Noci, buď uterák na pomoci, keď Ťa voda z vedra zmočí a korbáč na chrbát skočí.


Sviatky plné milosti, požehnania hojnosti od vzkrieseného Spasiteľa rodina naša s láskou želá.