SMS na Veľkú noc - veľkonočné SMS

Korbáč, vodu, kraslíc moc, nech prinesie Veľká noc. Zdravie, šťastie, úsmev v tvári, želáme Vám k sviatku jari.


Na stole bahniatka a veľké dobroty, príde i láska, vykroč jej oproti! Nepokaz nikomu tieto dni sviatočné, veď patria každému sú predsa veľkonočné.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky Vám praje ...


Na Veľkú noc veľa vody, vôbec ti to neuškodí, aj na teba čaká nepríjemná mláka. Na Veľkú noc veľa vody, vôbec ti to neuškodí, zo spodu, aj z vrchu, čakaj chladnú sprchu.


Veľká noc predo dvermi, ostaňte, chlapci, verní i napriek dievčat kriku dobrému svojmu zvyku. Dievčatám veľa vody a chlapcom málo škody!Veľká noc jar nesie v batôžku od slnka, budí sa príroda, tok šťastia zažblnká. Maľujže dievčička farebné vajíčka, aby si mala čím obdariť Janíčka. Janíčka či Dušana, okúpu ťa zarána, rumeň sadne na líčko, keď im podáš vajíčko.


Pekný bozk na líčko, netvár sa tak hrdo, do vrecka vajíčko, najradšej na tvrdo. Môže byť červené, žlté či modré, len si ty poriadnu halúzku odrež.


K novej jari veľa sily, by ste v zdraví dlho žili. Na Veľkú noc všetkého dosť, radosť, pohodu, spokojnosť.


Veľa vône koláčikov, pritom mnoho korbáčikov, čistú vodu zo studničky, dobré vínko do skleničky.


Už sa blíži, už sa blíži Veľkonočný pondelok, už sa vajcia obliekajú do farebných košieľok. Ej, krúťte sa, kolovrátky, ej krúťte sa praslice! Už sa vajcia obliekajú by z nich boli kraslice.Sladké koláče, ohybné korbáče, vodu studenú, šunku údenú, veľa radosti a málo starostí. Krásnu Veľkú noc


Želáme Vám veľa smiechu, na Veľkú noc len potechu, v pondelok veľký zhon, ženám šibačov plný dom.


Ženám veľa vody, chlapom veľa vínka, deťom nech vo vrecku zopár mincí cinká.


K radu ďalších vinšovníkov aj ja podľa dobrých zvykov, pripojiť chcem, keď nie inšie, aspoň svoje skromné vinše: Pekné sviatky, dobrú zhodu, ženám čerstvá, sviežu vodu, mužom tiež nech sladko je, nech si vyjdu na svoje.


Prajem ti krásne prežitie veľkonočných sviatkov, nech tvoj dom je plný pokoja, stôl nech hýri hojnosťou a srdcia blízkych nech sú naplnené láskou a porozumením.