SMS od operátorov

Pre nedostatok čísiel v našej databáze si vám dovoľujeme oznámiť, že Vaše číslo bude zrušené hneď ako dočítate túto SMS a vypnete svoj mobilný telefón. Váš operátor.


Vážený zákazník, mobilné telefóny boli zrušené. Ihneď ho prineste do predajne, v ktorej ste ho kúpili. Bude Vám pridelená telefónna búdka. Váš operátor.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Vážený zákazník, gratulujeme. V našej súťaži ste vyhrali 1. cenu, t.j. cigánske dieťa. Ak si cenu nevyzdvihnete do 3 dní, ako bonus dostanete celú cigánsku rodinu. Váš operátor


Dobrý deň. Za to, že ste našim prvým zákazníkom, získavate zavírenie mobilu! Operátor.


Pravidelným monitorovaním hovorov a SMS správ Vašej mobilnej linky sme zistili, že patríte do kategórie mužov, ktorí sú "pod papučou". Firma MHR pre našich zákazníkov zabezpečuje pravidelné školenia na tému "Muž hlava rodiny". Ak máte záujem o školenie na danú tému, kontaktujte svojho operátora.Spustil sa váš samodeštrukčný proces. Prosím zahoďte mobil do okruhu 10 metrov a ľahnite si na zem s rukami za hlavou! Váš operátor


Práve v tejto chvíli v našej republike cca 36000 ľudí spí, 2400 súloží, 18000 ľudí je, ale iba jeden idiot číta túto SMS. Gratulujem! Tvoj operátor!


Vážený zákazník. Za vzorné platenie účtov sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku. Od dnes budete platiť aj za našich neplatičov. Váš operátor.


Vážený zákazník, dovoľujeme si Vám ponúknuť nový zvýhodnený tarif "Neodpíš". Za 1 € mesačne bez DPH už nebudete musieť odpisovať na žiadne sms, naše operátorky budú odpisovať za Vás. Pekný deň praje Váš operátor.


Vážený zákazník, bohužiaľ ste neboli vyžrebovaný v súťaži o kredit 10 eur. Preto vám kredit o 10 eur do 24 hodín znížime. Váš operátor.Vážený zákazník, v operačnom stredisku sme podľa obsahu Vašich SMS správ zistili, že ste práve úspešne zmaturovali. Blahoželáme a zároveň Vám oznamujeme, že vo večerných hodinách Vám bude skrátený Váš kredit o 10 eur, ktoré budú použité na menšiu oslavu Vášho úspechu v našom operačnom stredisku. Váš operátor.


Blahoželáme! Vaše číslo bolo vylosované a vyhrávate 1 hodinu volania ZDARMA. Po prečítaní tejto SMS môžete vystrčiť hlavu z okna a volať ZADARMO! Operátor.


Z dôvodu preťaženia technického zariadenia v centrále SIS bude odpočúvanie Vašich hovorov ukončené. Váš operátor.


Pretože sa potvrdilo, že neustále otravujete našu INFOlinku stupídnymi otázkami, prevádzame vás týmto k našej konkurencii. Váš operátor.


Všetky Vaše SMS-ky, ktoré ste poslali, budú zaslané na číslo Vašej manželky. Ak neprestanete, budú zaslané Vašej matke. Operátor.