Vianočné SMS - SMS k Vianociam

Vianočné blahoželanie - či už ho posielate klasickou poštou alebo prostredníctvom SMS, svojho adresáta vždy poteší. Vyberte si teda z nasledujúcej ponuky Vianočných SMS a potešte tých, na ktorých vám záleží, nádherným Vianočným blahoželaním. Veď Vianoce by mali byť časom plným lásky, šťastia a radosti a SMS na štedrý deň vnesie do života vašich blízkych ďalší kúsok radosti navyše.

Zrodila sa láska v krásnu hodinu, Ježiško svojou malou ručičkou nech žehná celú Vašu rodinu. Krásne Vianoce a v novom roku všetko dobré praje...-


Prajem ti všetko, čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky, to preto, že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce, prajem krásne a požehnané vianoce.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Dúfam, že si si pod stromčekom našla veľa lásky, radosti a šťastia, pokoja a porozumenia. Lebo na svete je veľa ľudí, čo ti toto všetko chcú darovať a ja medzi nimi.


Vianoce plné lásky a pokoja, nech každú radosť znásobia, Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len šťastie, zdravie a smiech. Krásne Vianoce.


Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.Vianoce ako holub biely tíško nám sadli na strechu, prežite kúzlo tohto sviatku v radosti, láske, bez hriechu. Šťastné a veselé Vianoce praje...


Pekelne dobré, anjelsky pokojné, prekliato bohaté, božsky požehnané a čertovsky veselé Vianoce a šťastný nový rok ti prajem.


Nech Vám Vianoce prinesú radosť duše a nech je pre Vás posolstvo nebeského pokoja šťastím v nasledujúcom roku.


Vianoce krásne a čisté ako sneh, v rodine len pokoj a smiech, dobrú silvestrovskú náladu, šťastie, zdravie a pohodu v novom roku.


Vianoce lásky a pokoja nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.Ježiško a soby idú k nám, darčeky pod stromček dajú nám. Anjelik húlkou máva, deťom šťastie dáva. Čert sa na nich díva, deti k sebe víta. Štastné Vianoce.


Vianočná ruža zdobí stôl, tíško hrá hudba. Čakáš ten okamih, aby sa Ti splnila túžba. Pokoj a radosť nech Ťa v srdci hreje, nech sa Tvoja rodina cez Vianoce smeje.


Hľadám dobrého človeka, ktorý nakúpi vianočné darčeky pre celú moju rodinu. Ak si to práve ty, zavolaj mi.


Tisíce drobných hviezdičiek žiari, na konári do uzla vianočných pesničiek vplieta sa tisíc prianí, dajme si pod stromček úsmev, čo slzy stiera a rany hojí kus dobrej vôle, súcitu, veď to všetko tak málo stojí.


Tak ako za oblokom sniežik padá, nech za váš stôl šťastie sadá. Zabudnite na bôle a starosti, prežite Vianoce v láske a radosti.