Vianočné SMS - SMS k Vianociam

Vianočné blahoželanie - či už ho posielate klasickou poštou alebo prostredníctvom SMS, svojho adresáta vždy poteší. Vyberte si teda z nasledujúcej ponuky Vianočných SMS a potešte tých, na ktorých vám záleží, nádherným Vianočným blahoželaním. Veď Vianoce by mali byť časom plným lásky, šťastia a radosti a SMS na štedrý deň vnesie do života vašich blízkych ďalší kúsok radosti navyše.

Na Vianoce sviatku sila, aby vás vždy očarila, všetká starosť nech sa zruší, nech zavládne pokoj duší, čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí.


Keď uvidíte svoje sny kráčať v snehu a na srdiečkach pocítite nehu, keď snehová vločka zacengá Vám na nose, nech tíško znejú slová: Prajem Vám krásne Vianoce!SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Tak, ako za oknom sniežik padá, nech do vášho srdiečka šťastie sadá, zabudnite na bolesť a starosti a prežite Vianoce i Nový rok v láske a radosti.


Ak ťa raz v noci ukradne škaredý bradatý ujo, nezľakni sa! Povedala som Ježiškovi, že ťa chcem pod stromček!


Mrázik z okna zamáva, kvety snehu rozdáva. Jedlička nám zdobí domček, veľa šťastia Ti pod stromček, lásku zdravie, priateľov, nech vyplnia sa túžby snov.Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech ti len radosť prináša, to je mojim prianím.


Prišiel som dnes medzi Vás ako dieťa, jeden z Vás. Príďte ku mne, volám Vás, som Váš priateľ, som Vás brat. Hlboké prežitie Ježišovej blízkosti a z toho plynúcu vianočnú radosť a pokoj praje..


Kapor sa na mňa díva z vane, asi tuší, čo sa stane. Zahnal som sa kladivom, krvavý je celý dom. Kapor sa mi rehoce, prajem krásne Vianoce.


Na Vianoce Ježiško narodil sa nám malý, v jasličkách tu pred nami leží chudobný a nahý. Ohrejme ho našou láskou, odejme dobrými skutkami, aby sa aj celý svet stal lepším spolu s nami. On sa nám za to bohato odvďačí, v Novom roku zdravie, šťastie a pokoj nám dožičí.


Pod stromčekom nájdi darčekov veľa, nech splnia tvoje tajné sny, tie najkrajšie Vianoce ti želám a v Novom Roku len šťastné dni.Nech vianočný zvonček ti šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne ako sa hviezda ligoce, tak nádherné a tajomné ti prajem Vianoce.


Je čas šťastia, veselosti, každý pieseň spieva. Nech vo Vašej domácnosti sa radosť rozlieva. Krásne Vianoce!


Na Vianoce v krku kosti, na Silvestra zvratkov dosti, na nový rok bolehlav, takýto ti prajem stav. Vidím to však čierne, budem na tom stejne.


Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu štoku, veľa šťastia v Novom roku...


Nezabudni, že sa Ježiško narodil v chlieve, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.