Zaľúbené SMS, zamilované SMS

Láska medzi dvoma ľuďmi je jedna z mála vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Ak aj vy máte niekoho, koho ľúbite a chcete ho potešiť, napíšte mu zaľúbenú SMS a dajte mu tak najavo, ako veľmi pre vás znamená. Vyberte si z nasledujúcej ponuky zaľúbených SMS alebo vymyslite vlastnú.

Píšem ti z diali, aby sa ti očká smiali, aby boli veselé, keď sa spolu stretneme.


Si ako anjel, si ako sen, tak rýchlo príď, ja ťa chcem. Chcem ťa, lebo ťa milujem, srdci svoje ti darujem.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Naučili ma, že deň má 24 hodín, hodina 60 minút, minúta 60 sekúnd. Ale nenaučili ma už, že sekunda bez teba trvá tak strašne dlho.


Keď je noc dlhá a ty už spíš, premýšlam o tebe, o čom tak sníš. Možno sníš o láske, možno o nehe. A ja by som bola najradšej pri tebe... Ľúbim Ťa!


Láska, ty si najkrajšie, najmilšie, najmúdrejšie, najúžasnejšie a najlepšie dievčatko, ktoré pozná svet. Milujem ťa!Slnko je ešte vysoko a ja mám v duši noc. Pália ma líca, no mráz mi behá po chrbte. Smútok za tebou je ako jedno veľké mračno, ktoré sa nedá pretrhnúť. Je jedno ako je vonku teplo, no mňa mrazí pri pomyslení na to, že sa mi nevrátiš. Si zem, po ktorej kráčam, si vzduch, ktorý dýcham, si voda, ktorou uhasím svoj smäd, si oheň, ktorý ma spaľuje. Si to, čo potrebujem k životu. Ani veľká diaľka nezničí ten pocit v srdci. To teplo, ktoré ma zalieva pri pomyslení na teba. Ten tlkot srdca nestíšim. Je to znamenie. Je to láska.


Možno si šťastie, čo ma stretlo, možno si moje denné svetlo. Možno sa k sebe hodíme, možno to spolu skúsime. Možno nevydáme ani hlásku a prežijeme veľkú lásku.


Potrebujem Ťa do svojho života, aby som mohla dýchať vôňu Tvojho tela, cítiť bozky Tvojich perí, opätovať Tvoje nežné dotyky, vidieť Tvoj nádherný úsmev na tvári a MILOVAŤ človeka ako si TY!


Keď pomaly zavrieš oči, keď ríša snov prichádza, keď sa posteľ s tebou točí, keď fantázia vyvádza, vtedy v jednom vánku navštívim Ťa v spánku. Šťastný Valentín!


Ahoj miláčik. Chcel som ti povedať, že tá včerajšia noc bola nádherná. Len škoda, že ty si neprišla.Keď večer zaspávam ďaleko od Teba, posledná myšlienka moja je len na Teba. Cmuuuk


Si anjel, čo pozná vľúdne slová , si priateľka, čo ma pred zlom schová , si dievča, po akom túžim , si láska, ktorú veľmi ľúbim :)


Dnes som sa vybrala na lov a na háčik som nastokla svoje srdce. Dúfam, že nedávaš prednosť dážďovkám.


Spomienkam utiecť chcem, tak prečo, prečo nemôžem? Zem pohltí ma do seba, no ja nikdy, nikdy nezabudnem na Teba!


Ani najväčšie vodopády neuhasia smäd po tvojich perách, ani milióny hviezd neprežiaria svetlo tvojich očí, ani najkrajšie slová nevystihnú ako ťa milujem a ani najväčšie utrpenie neprekoná bolesť zlomeného srdca.