Zaľúbené SMS, zamilované SMS

Láska medzi dvoma ľuďmi je jedna z mála vecí, pre ktoré sa oplatí žiť. Ak aj vy máte niekoho, koho ľúbite a chcete ho potešiť, napíšte mu zaľúbenú SMS a dajte mu tak najavo, ako veľmi pre vás znamená. Vyberte si z nasledujúcej ponuky zaľúbených SMS alebo vymyslite vlastnú.

Keď ma Boh stvoril a zoslal na zem z neba, vedel že bude láska, čo spojí mňa a teba. A keď vdýchol život srdcu môjmu, začalo biť z lásky k tomu tvojmu.


Lásku k tebe v srdci nosím, o poslednú šancu teraz prosím. Vieš, ako ťa milovať dokážem, a ja ti to rada ukážem. Život by som za teba dala a nikdy ťa nesklamala.SUPER TIP:
odmena až do 45 eur za založenie
a používanie bankového účtu zadarmo


Viem, že si to Ty, keď sa cítim skvelo. Viem, že je to Tvoj úsmev, za ktorým sa mi cnelo. Viem, že keď sme spolu, viac mi netreba. MILUJEM ŤA.


Láska moja, musíš mať strašne ubolené nohy, keď mi celý deň beháš po rozume!


Raz sa ma niekto opýtal, či verím na lásku, ja vravím nie, neverím, no dnes už cítim ju. Ľúbim Ťa!Hlad po láske, ktorý cítim v duši zasýti tvoja vášeň. Chcem vniesť do nášho sveta každodennú iskru plnú čistej lásky. Ľúbim ťa!


Pusa? Ale komu? Predsa tebe! Ale od koho? Predsa odo mňa! Ale kam? Predsa na líčko! Ale prečo? Predsa preto, lebo ťa milujem !


Som vánok, čo ťa ovieva, som dotyk, čo ti prospieva. Viem vyčariť úsmev na tvojej tvári, slzičku utrieť a pomôcť ti v žiali.


Láska má veľa podôb, ale ty si z nich tá najkrajšia.


Si moje slniečko jasné, hreješ ma a to tak krásne. Spievať od šľastia chcem, že ma ľúbiš, dávno viem.Veľmi mi chýbaš, tomu ver, vyčítal to anjel z mojich pier. Tíško mi pošepol, že aj ja Tebe, povedz že neklame, ináč máš po chlebe!


Láska moja túžim ťa mať v náručí, túžim sa ťa jemne dotýkať, túžim sa s tebou nežne milovať a to len preto, že ťa tak neskutočne milujem!


Spomeň si na chvíle krásne, spomeň si na hviezdy jasné, spomeň si až pôjdeš spať, že v diaľke ťa má niekto veľmi rád.


Prišlo ku mne kúzlo z neba, cítim ho všade vôkol seba. To kúzlo mi asi bolo treba, teraz myslím stále len na teba.


Túžim byť s tebou každý deň, kradnúť ti bozky z úst, to je môj najkrajší sen, k Tebe sa privinúť.